Szukaj firmy


Dekoria.pl

Informacje ogólne

Marka decoria.pl jest własnością polskiej firmy Franc-Textil sp. z o.o. www.franctextil.pl

Jest to jedna z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej. Nasze główne rynki to Skandynawia, Wielka Brytania, Niemcy i Francja. Od 20-u lat specjalizujemy się w produkcji wszelkich dekoracyjnych artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań i hoteli

Zatrudniamy obecnie ok. 250 osób. Posiadamy własny nowoczesny budynek produkcyjny o powierzchni 7300 m2. Dysponujemy bardzo szerokim zestawem maszyn produkcyjnych oraz wysoko wykwalifikowanym personelem. Dla zapewnienia dostaw "just in time" posiadamy własne samochody ciężarowe. Naszym dużym atutem jest bardzo dobra lokalizacja - tylko 130 km od granicy z Niemcami oraz 30 km od granicy z Czechami.

Dysponujemy bardzo szerokim zestawem maszyn produkcyjnych oraz wysoko wykwalifikowanym personelem (ok. 250 osób). Produkcja odbywa się w naszym nowoczesnym budynku produkcyjnym o powierzchni ponad 7.300 m2. Dla zapewnienia dostaw "just in time" posiadamy własne samochody ciężarowe.