Szukaj firmy


GISKA GROUP

Informacje ogólne

GISKA GROUP, której brandem jest między innymi znany od lat w branży włókienniczej znak ALMATEXTIL, posiada wieloletnie doświadczenie w handlu maszynami i urządzeniami dla przemysłu włókienniczego.
Prawie 30 lat współpracy z największymi polskimi zakładami włókienniczymi pozwoliło nam dogłębnie zapoznać się z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

GISKA GROUP oferuje maszyny oraz urządzenia włókiennicze uznanych i cenionych w świecie producentów.

Nasi partnerzy to: „BRAZZOLI”, „MONTI MAC”, „SER MEKATRONIK”, „SINTEC”, „MT MACCHINE TESSILI”, „MEZZERA/EFI”, „BIERREBI”, „BOMBI MECCANICA, „COLOR SERVICE”, „SONOMAX”, „ERHARDT+LEIMER”, „HRS ENGINEERING”.

W swojej ofercie posiadamy także części zamienne do maszyn szwalniczych firmy „MERROW” oraz części zamienne do szydełkarek cylindrycznych „Orizio” i „Pilotelli”.

Produkty firm, które reprezentujemy na terenie Polski, zostały uznane i docenione przez największych polskich producentów, spełniają one najsurowsze wymogi techniczne oraz są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi. Nasi partnerzy należą do światowej czołówki producentów maszyn tekstylnych do produkcji oraz obróbki dzianin, tkanin i włóknin, ciesząc się zaufaniem liderów w swoim sektorze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą

Aleksandra Maria Giska