Szukaj firmy


Hurtownia tkanin T&M

Informacje ogólne

Sklep materialytkaniny.pl oferuje tkaniny w cenach hurtowo-detalicznych. Asortyment jaki widnieje na Naszej stronie jest to niewielka część tkanin jakie posiadamy w Naszej ofercie. Jeżeli prowadzisz sklep z tkaninami, zakład krawiecki i potrzebujesz zakupić tkaniny w ilościach hurtowych, interesują Cię różnego rodzaju tkaniny kostiumowe, tkaniny na żakiety, tkaniny na koszule, tkaniny na garsonki, różnego rodzaju tkaniny ubraniowe i sukienkowe zapraszamy do kontaktu.

Szmit Piotr - 509039651

Miło nam bedzie Państwa u nas gościć. Zapraszamy do Naszej hurtowni tkanin w Halinowie gdzie znajduje się główny magazyn. Będzie możliwość wybrania tkanin na miejscu, odebrania ich osobiście lub zlecenia nam transportu w wybrane miejsce po uprzednim złożeniu zamówienia.

Ceny hurtowe zaczynają się już od 5zł za 1mb materiału!
Posiadmy również stoki tkanin różnego rodzaju materiałów i tkanin.
Gwarantujemy Ci, że nie spotkałeś jeszcze takiej ilości tkanin w tylu wzorach i kolorach.

Dlatego zapraszamy Cie do odwiedzenia Naszej hurtowni osobiście.

Nasza hurtownia tkanin oferuje wiele rodzajów tkanin: akryl, len, wełe, tkaniny koco i miśkopodobne, podszewki, firany, tkaniny na zasłony, żakardy, żorżety, satyny, skóry ekologiczne, skaje, szyfony, dzianiny, bawełny, falbany, koronki, sztuks oraz wiele innych.