Szukaj firmy


Okay Multibrand Shops

Informacje ogólne

Okay Multibrand Shops jest jedną z najdynamiczniej obecnie rozwijających się sieci z sektora odzieżowego, a przy tym szczególnie charakterystyczna ze względu na swój bajkowy design, jedyne w swoim rodzaju unikatowe i kolorowe manekiny, a przede wszystkim na rodzaj oferty. Zbudowana została przez kreatywną grupę wizjonerów zainspirowanych systemami multibrandowymi rozwijającymi się w niewiarygodnym tempie w Wielkiej Brytanii. Pomysł trafił do Polski i kontynuowany jest z niezwykłym powodzeniem.

System multibrandowy oparty został na sprawdzonym pomyśle, aczkolwiek niespotykanym jeszcze w Polsce, którego celem jest posiadanie w sklepie wielu rodzajów, styli oraz brandów odzieżowych, obuwniczych, oraz jubilerskich ze szczególnym uwzględnieniem na te pierwsze.

System tez wyprzedził koncepcje sklepów monobrendowych oferujących klientom tylko i wyłącznie jeden brand i to tylko odzieżowy.

Właściciel Okay-shopa natomiast jest w stanie posiadać w swojej ofercie pełen asortyment odzieżowy dla różnej grupy wiekowej jak również inny asortyment poczynając od obuwia poprzez dodatki do odzieży, bieliznę, artykuły jubilerskie na perfumach kończąc.
Okay Multibrand Shops zjednuje sobie zacne grono współpracujących z nim firm prowadzących swoją działalność w Polsce oraz za granicą a swoje kolekcje zechcieli zamieścić w ofercie Okay’a tacy liderze rynku w swoich segmentach jak: Diverse, Heavy Duty, Autentic Style, Smith’s, Madame, GOGO, AVIC czy wywodzący się z Nowego Yorku sprtowy Brand Tehnnix.

Marka Okay natomiast jest producentem odzieży, posiadając własne linie produkcyjne a tym samym oferuje swoje kolekcje w atrakcyjnym przedziale cenowym.
Fakt posiadania szerokiej gamy produktów oraz wielu marek odzieżowych w jednym sklepie świadczy o tym, że Okay-shopy stają się w Polsce sposobem na przedstawienie unikatowej, bardzo atrakcyjnej szerokiej oferty najnowszych trendów dla klienta detalicznego.
Centrala Okay Multibrand Shops otworzyła przez 5 letni okres działalności 70 sklepów Okay Multibrand Shops na terenie całej Polski.

Nie zatrzymując się na tym osiągnięciu zapraszamy tylko i wyłącznie kreatywnych ludzi z pasją, którzy chcą stać się właścicielami bajkowego Okay-shopa w swoim mieście a tym samym odnieść sukces i spełnić się w życiu zawodowym prowadząc swój własny sklep.