Szukaj firmy


P.P.H.U. "JANMAR" Janusz Modzelewski

Informacje ogólne

Firma P.P.H.U. „JANMAR” Janusz Modzelewski jest producentem konfekcji damskiej. Oferujemy szeroką gamę ekskluzywnej odzieży damskiej (bluzki, spodnie, żakiety, spódnice, sukienki). Na rynku istniejemy od 1984 roku. Poza sprzedażą internetową prowadzimy również sklep firmowy. Nasza siedziba mieści się w Łodzi przy ul. Nawrot 18/20.
Nasza firma jest wyposażona w wyspecjalizowany park maszynowy, który pozwala sprostać wysokim jakościowym wymaganiom rynków międzynarodowych. W firmie JANMAR zatrudniamy wysoko wykwalifikowane szwaczki, samodzielnych specjalistów od odpraw celnych (eksport i import) oraz profesjonalnych handlowców, posługujących się perfekcyjnie różnymi językami obcymi. Pracownicy z naszego działu handlowego koordynują wykonanie zleceń i gwarantują, że wszystkie zlecenia będą wykonane zgodnie z życzeniami i wymaganiami naszych klientów. Jest to możliwe dzięki ich ścisłej współpracy z działem produkcyjnym na wszystkich etapach realizacji zlecenia.
Główną cechą charakterystyczna naszych wyrobów są: krótkie serie produkcyjne, różnorodne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. W naszej produkcji korzystamy tylko ze starannie wybranych tkanin najwyższej jakości, co gwarantuje doskonałą jakość naszych produktów i pozwala na tworzenie modnych kolekcji. Chcemy podkreślić fakt, że wszystkie produkty oferowane są bezpośrednio przez producenta i nie trzeba płacić zbędnych opłat i prowizji.
Jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do wszystkich indywidualnych potrzeb i wymagań partnerów handlowych. Przede wszystkim produkujemy nasze własne wzory damskiej odzieży, ale również realizujemy zlecenia przeszycia dla klientów krajowych i zagranicznych. Naszym podstawowym celem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów.
Firma P.P.H.U. „JANMAR” Janusz Modzelewski gwarantuje jakość dostarczanych produktów.
Oferujemy konkurencyjne ceny, solidną i profesjonalną obsługę klientów oraz różnorodne, korzystne formy rozliczeń. Naszymi dostawcami są tylko sprawdzone i rzetelne firmy, gwarantujące najwyższą jakość produktów.
W związku z rozwojem firmy oraz powiększaniem obszaru działalności stale poszukujemy nowych partnerów handlowych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, jesteśmy do Państwa dyspozycji.