Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Stok Tkanin Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Tkaniny stokowe pochodzą z nadwyżek produkcyjnych we Włoszech, sprowadzanych przez naszą firmę. Każdy artykuł jest sprawdzany jakościowo, co daje gwarancje tkanin bez skaz. Współpracujemy z wieloma producentami i hurtowniami tkanin stokowych we Włoszech.

Dla projektantów
W naszym magazynie posiadamy tkaniny o długościach od 1 do 20 metrów, co daje duży wybór tkanin w BARDZO dostępnych cenach. Oferta ograniczona wyłącznie do stanu magazynowego co pozwala na bezkonkurencyjna sprzedaż gotowych Państwa wyrobów.

Dla sklepów detalicznych
Współpracujemy z ponad 10 hurtowniami tkanin stokowych we Włoszech oraz bezpośrednio z producentami odzieży dla znanych marek. Co pozwala na zaoferowanie dobrych cen, odpowiadających najwyższej jakości tkanin. Z nami da się zaoszczędzić czas i pieniądze. Współpraca z nami pozwala na uzyskanie bardzo atrakcyjnych marż.

"Stok Tkanin" to rodzinny biznes. Jesteśmy profesjonalistami z zakresu wykwalifikowanego krawiectwa, od wielu lat w branży tekstylnej, z doświadczeniem w środowisku projektantów i dystrybutorów tkanin.

👀. Zawsze są dostępne tkaniny: bawełniane, jedwabne, lniane, wełniane, syntetyczne, sztuczne w naszym sklepie internetowym ROTOLINI.PL.
Nie zależnie 🎄🎅🌅 od sezonu. Kolekcje tkanin od znanych włoskich stylistów 👚👗👖👘 Versace, Cavalli, Dolce Gabbana,Armani, Blumarine, Burberry, Etro, Escada, Мах Маra, Loro Piana, Cerutti, Albini, ZILI, Luisa Spagnoli, Trussardi i inne.