Czyściwa na każdą okazję

2012-01-18

Do profesjonalnego czyszczenia maszyn i urządzeń niezbędne są czyściwa charakteryzujące się trwałą jakością i dużą zdolnością czyszczenia. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku wchłaniają duże ilości cieczy, niemal nigdy się nie rwą i mogą być stosowane wielokrotnie. Firma MEWA od ponad stu lat oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, w systemie polegającym na przygotowaniu czyściwa dla klienta, odbieraniu czyściwa zużytego, jego praniu a następnie ponownym dostarczaniu.

Niezaprzeczalną zaletą czyściw tekstylnych firmy MEWA jest ich zdolność do absorbowania cieczy w rekordowym czasie, i to w ilości równej dwuipółkrotnej wagi czyściwa. Czyściwa typu MEWATEX oferowane są w różnych grubościach, w zależności od ich zastosowania – od nadzwyczaj trwałych i charakteryzujących się dużą zdolnością wchłaniania cieczy, przeznaczonych do usuwania dużych zanieczyszczeń, aż po delikatne czyściwa do pielęgnacji wrażliwych powierzchni. Zależnie od rodzaju zastosowania, klient ma zatem do dyspozycji optymalny materiał do czyszczenia maszyn i urządzeń w swoim zakładzie. Stosownie do rodzaju powierzchni przeznaczonej do czyszczenia, firma MEWA oferuje cztery rodzaje czyściwa zróżnicowanej jakości.

Mewatex - trwałe czyściwo odpowiednie wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć zanieczyszczenia spowodowane olejami, farbą, rozpuszczalnikami lub tłuszczami. Nawet przy ekstremalnym użytkowaniu czyściwo to doskonale zachowuje swe właściwości. Mewatex Plus to czyściwo przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń powstałych na delikatnych powierzchniach. Do delikatnego czyszczenia i polerowania wrażliwych powierzchni szczególnie dobrze nadaje się czyściwo Mewatex Ultra. Natomiast wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność czyszczenia nadzwyczaj delikatnych wyrobów, świetnie sprawdza się czyściwo Mewa Protex - także pod względem ekonomicznym.

Dzięki zaawansowanej ekologicznej technologii czyściwa firmy MEWA - w przeciwieństwie do papieru - usuwają oleje i tłuszcze w sposób całkowity, a jedno czyściwo może być wykorzystane niemal 50 razy. W skali europejskiej pozwala to rocznie znaczne zredukować ilości niebezpiecznych i uciążliwych odpadów. Poza tym firma MEWA jako godny zaufania partner oferuje swoim klientom rozbudowaną sieć zaopatrzenia i perfekcyjną logistykę. Stanowi to gwarancję, nie tylko ekologicznego podejścia i sumiennej kontroli jakości, ale także niezawodnych dostaw.


MEWA Textil-Management
Firma MEWA posiada 41 placówek w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów BHP. Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku. 4100 pracowników obsługuje ponad 154 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2010 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 448 mln euro.


MEWA Textil-Service sp. z o.o.
www.mewa-service.pl

Kontakt dla prasy:
Roman Benedykciuk
ADIUNCTOR
ul. Nugat 8 m 59
02-776 Warszawa
Tel./fax: +48 22 643 81 73
Tel. kom.: +48 501 288 684
biuro@adiunctor.pl

Źródło: Roman Benedykciuk

Pliki do pobrania
Aktualności

2020-01-22 13:34:08 | Komentarze: 0

Polski sektor odzieżowy i tekstylny – wartość eksportu to 11,9 mld zł rocznie

Polska jest potentatem eksportowym testyliów i odzieży - wartość eksportu polskich w 2018 r. wyniosła 11,9 mld zł. W kategorii tekstylia aż 61% przychodów ze sprzedaży pochodzi z eksportu, a w kategorii odzież 43%. Polski rynek odzieżowy i tekstylny uważany jest za jeden z najatrakcyjniejszych w Europie Środkowej i Wschodniej. Polska zajmuje 8. miejsce pod względem produkcji odzieżowej na tle 28 państw UE - w 2018 r. polska produkcja osiągnęła poziom 22,1 mld zł, czyli o 5,6% więcej wobec roku poprzedniego. Udział Polski w rynku UE: produkcja – 8. pozycja z udziałem 1,9 %, liczba firm – 3. pozycja z udziałem 6,5%, zatrudnienie – 2. pozycja z udziałem 7,8%

Pomysł na świąteczny modny prezent? Mała i wygodna maszyna do szycia JUKI HZL-29Z!

Ekologiczny materiał wysokiej jakości i w dowolnym wzorze

Nowe tkaniny Andropolu na targach w Krakowie

Pomysł na świąteczny prezent? Podaruj pasję szycia!

Kamuflaże Andropolu na targach przemysłu obronnego

IKEA rozszerza współpracę z Andropol S.A.

Tkaniny Andropolu dla pożarnictwa na targach w Kielcach

Dywany Świata Premium handmade

Mutoh ValueJet 1638W – tekstylny ploter roku 2013