Nie bądź nudną tego lata - Postaw na kolor

2008-07-21

Trendy w modzie, na sezon letni 2008, nie pozwolą nam na nudę. Wręcz przeciwnie, skłonią do zabawy. Styliści z firmy odzieżowej Maskarada podpowiedzą, jak to umiejętnie zrobić.

W sezonie lato 2008 zaobserwować można dwa różnorodne, kolorystyczne trendy. Pierwszy z nich, to nasycone barwy, sprawiające wrażenie farb, wyciśniętych prosto z tubki. Króluje fiolet, błękit, róż, zieleń. W dalszym ciągu modna jest też biel, żółć i czerwień. W tych kolorach, nosimy nie tylko wyraziste dodatki, ale także tuniki, swetry, sukienki.

Drugi trend, to stonowane subtelne odcienie beżu, szarości i różu. Świetnie sprawdzają się przy marszczeniach, drapowaniach, załamaniach, asymetriach, wyrażające się przerośniętymi rękawami i długimi nogawkami spodni.

Hitem tego lata jest także kolorowa oraz stonowana biżuteria, wykonana z naturalnych kamieni. Nie wyszły także z mody szale, chusty, apaszki, szaliki. Tym razem są one wielobarwne, pełne motywów kwiatowych i etnicznych. Bo lato, to przede wszystkim kwieciste wzory. W tym sezonie, mają jednak mniej geometryczne kształty. Mogą być utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce, jak i w energetycznych, nasyconych barwach.

Prawdziwym hitem są zaś tuniki oraz spódnice i sukienki, przypominające niekiedy letnią łąkę. Wykonane są one, z typowych dla lata tkanin, takich jak: szyfon, jedwab, czy też uszlachetniona bawełna. Niekiedy zdobi je ręcznie malowany deseń, innym razem, całość stanowią, malowane farbami do tkanin, „obrazy”. A maluje się prawie wszystko. Także t-shirty, które wyłamały się z zeszłorocznej, nadrukowej mody. Każdy z nich, to teraz unikatowe arcydzieło. Niekiedy tak abstrakcyjne, pełne palety barw, jak na obrazie Pollocka. Przekonać się o tym można, zaglądając do butiku Maskarada, w którym dominują kolekcje włoskich firm odzieżowych.

A zatem baw się tym, co przynoszą trendy na lato 2008. Korzystaj z różnorodnej kolorystyki. Noś malowane t-shirty. Nie bądź nudną tego lata!

Więcej informacji: Maskarada - www.maskarada.com.pl