Nowe tkaniny Andropolu na targach w Krakowie

2014-11-07

Tkaniny Musso w nowym wydaniu – to jedna z nowości Andropolu, prezentowana na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA 2014 w Krakowie.

To najważniejsze jesienne spotkanie branży HoReCa w Polsce, tym bardziej, że w tym roku towarzyszą mu trzy uzupełniające wydarzenia: Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD, Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS oraz Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO.
Podczas trzydniowej imprezy w krakowskim centrum Expo o powierzchni 13 tys. m.kw. ponad 330 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje pełną ofertę wyposażenia dla restauracji, barów, kawiarni, cukierni, stołówek, pizzerii oraz hoteli i innych obiektów noclegowych oraz SPA, a także artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.
- To bardzo prestiżowa impreza, skupiająca wiele branż, dlatego udział w tym przedsięwzięciu to dla nas priorytet i okazja do zaprezentowania naszej oferty dla segmentu HoReCa i kolejnych nowości – mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropolu.
Spółka pokazuje w Krakowie nie tylko swoją standardową ofertę konfekcji dla hoteli i restauracji – pościele, obrusy i wyroby frotte, ale też nowe tkaniny:
- Po sukcesie sprzedażowym tkaniny Musso w jednocentymetrowe paski oraz tkaniny gładkiej, przeznaczonej na hotelową konfekcję pościelową, Andropol poszerzył swoją ofertę o dwie nowe tkaniny z tego segmentu – mówi Agata Nowak, kierownik działu reklamy Andropolu. - W ofercie pojawiły się tkaniny Musso w szersze paski - dwucentymetrowe i węższe - czteromilimetrowe, uzyskiwane dzięki zastosowaniu unikalnego splotu satynowo-atłasowego. Tkanina Musso charakteryzuje się doskonałą układalnością oraz elastycznością, a dzięki zastosowaniu klasycznych przędz czesankowych ma też wysoką wytrzymałość mechaniczną i jednocześnie delikatny chwyt. Mamy nadzieję, że nowe propozycje spotkają się uznaniem klientów.
Krakowskie targi trwają od 5 do 7 listopada. Tegoroczna edycja jest uzupełniona o ofertę z zakresu SPA & WELLNESS. W tym sektorze prezentowane są nowości z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki, urządzenia kosmetyczne, innowacyjne terapie i technologie niezbędne w nowoczesnym hotelu i SPA.
Ponadto w programie towarzyszącym targom znalazły się m.in. dodatkowe warsztaty kulinarne, pokazy baristów i barmanów, liczne szkolenia dla właścicieli obiektów noclegowych oraz spotkania z mistrzami kuchni i gwiazdami światowego winiarstwa.

Źródło: Ida Marzenna Szwaczko

Aktualności

2020-01-22 13:34:08 | Komentarze: 0

Polski sektor odzieżowy i tekstylny – wartość eksportu to 11,9 mld zł rocznie

Polska jest potentatem eksportowym testyliów i odzieży - wartość eksportu polskich w 2018 r. wyniosła 11,9 mld zł. W kategorii tekstylia aż 61% przychodów ze sprzedaży pochodzi z eksportu, a w kategorii odzież 43%. Polski rynek odzieżowy i tekstylny uważany jest za jeden z najatrakcyjniejszych w Europie Środkowej i Wschodniej. Polska zajmuje 8. miejsce pod względem produkcji odzieżowej na tle 28 państw UE - w 2018 r. polska produkcja osiągnęła poziom 22,1 mld zł, czyli o 5,6% więcej wobec roku poprzedniego. Udział Polski w rynku UE: produkcja – 8. pozycja z udziałem 1,9 %, liczba firm – 3. pozycja z udziałem 6,5%, zatrudnienie – 2. pozycja z udziałem 7,8%

Pomysł na świąteczny modny prezent? Mała i wygodna maszyna do szycia JUKI HZL-29Z!

Ekologiczny materiał wysokiej jakości i w dowolnym wzorze

Pomysł na świąteczny prezent? Podaruj pasję szycia!

Kamuflaże Andropolu na targach przemysłu obronnego

IKEA rozszerza współpracę z Andropol S.A.

Tkaniny Andropolu dla pożarnictwa na targach w Kielcach

Dywany Świata Premium handmade

Mutoh ValueJet 1638W – tekstylny ploter roku 2013

Fitness – zastrzyk energii na koniec lata