Wyniki wyszukiwania dla frazy: grażyna łoboda

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2010-03-19 | Komentarze: 0

  Portret Projektanta - Grażyna Łoboda

  Psycholog czy projektantka? Dwa dyplomy - psychologii na Uniwersytecie Opolskim i projektanta ubioru w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, który uzyskała w 2009 r. - z pewnością pozwalają jej spojrzeć na modę z głębszej perspektywy, pod innym kątem.

 • 2010-03-18 | Komentarze: 0

  Musisz Tam Być!

  Gdyby chcieć wybrać się na wszystkie, pewnie nie starczyłoby kartek w kalendarzu... Które zatem naprawdę się liczą? Na których trzeba się pokazać? W których wziąć udział? Mowa o modowych konkursach i imprezach, jakich dziesiątki odbywają się co roku w Polsce. Powstają nowe, zyskują rozgłos i renomę albo wręcz przeciwnie - okazują się nieudanymi przedsięwzięciami, czy też z innych przyczyn znikają z grafika... Warto wiedzieć, które wydarzenia są obecnie najważniejsze dla krajowego rynku mody, aby bacznie śledzić ich uczestników, zwycięzców, jurorów oraz gości.

 • 2009-04-26 | Komentarze: 0

  Moda na wyobraźnię - Cracow Fashion Awards 2009

  Tegoroczna, 13. już Gala Dyplomowa absolwentów krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, rozpoczęła się w zimnej wiosennej aurze. Na ponadtysięczną publiczność czekały 53 kolekcje konkursowe i 4 pokazy gościnne - rozgrzewająca emocje feeria barw i koncert pomysłów na modę. Pokaz rozpoczął pierwszy w historii Cracow Fashion Week, organizowany przy współpracy z Galerią Kazimierz.

Strona 1 z 1
 1